Author: c***6
Date:
Review: Wore to a concert. They stayed stuck all night!
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £1.25
Original Price: £1.50
| Material | ABS |
| Style | Cute |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 5.9 in |
| Width | 4.7 in |
| Length | 0 in |
| SKU | sb2304214454485048 |
Author: c***6
Date:
Review: Wore to a concert. They stayed stuck all night!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***u
Date:
Review: I mean…. Cute 💘💘!!!!!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: L***a
Date:
Review: This was so so nice I bought two of these. I haven’t used them yet but I am planning on using them in the next week or two. I’m going to stick them down with eyelash glue and hope that they stay well over make up and hope that the eyelash glue will keep them there. They are really shiny and beautiful
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: M***a
Date:
Review: Per il concerto di harry styles top
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.