Author: b***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It looks exactly like the one on the picture and is very pretty in person. 😍😍😍😍
Color: White
Size: one-size
Price: £2.48
Original Price: £3.08
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Color | White |
| Type | Oximeter |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Length | 2.8 in |
| Width | 2 in |
| Height | 1.2 in |
| SKU | sb2410299859894514 |
Author: b***y
Date:
Review: It looks exactly like the one on the picture and is very pretty in person. 😍😍😍😍
Color: White
Size: one-size
Author: d***8
Date:
Review: very nice and measures good
Color: White
Size: one-size
Author: j***2
Date:
Review: works great and easy to use
Color: Black and White
Size: one-size
Author: l***l
Date:
Review: seems to work well and is easy to use
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.