Author: r***3
Date:
Review: Recommend. It is so cute . 10/10
Color: Pink
Size: one-size
Price: £3.31
Original Price: £4.78
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Mini Makeup Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Button/Coin Cell Battery) |
| Batteries Required | 2pcs CR2032 Button Cell |
| Batteries Included | Yes |
| Voltage | 3 V |
| Length | 8 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 1.3 cm |
| SKU | sb251122665458587977 |
Author: r***3
Date:
Review: Recommend. It is so cute . 10/10
Color: Pink
Size: one-size
Author: 4***4
Date:
Review: Love this one it’s so pretty
Color: Pink
Size: one-size
Author: e***1
Date:
Review: I love this mirror so much! It came with batteries, which saved me money as I thought I would have to purchase my own. I was also so impressed with how bright the lights were, it is definitely true to its picture, and I would 100% buy again!Please like if you found this helpful xxx
Color: Pink
Size: one-size
Author: L***s
Date:
Review: so cute and works well! It also came w batteries!!! Pls like🤍🤍
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.