Price: £113.90
Original Price: £228.62
| Material | ABS |
| Color | Grey |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Resolution | 8K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 2,000 to 2,999:1 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Display Type | LCD |
| ANSI | 400-800 |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | >3000 |
| SKU | se2312185951975005 |