Author: k***n
Date:
Review: Very good and nice. Easy to use
Color: Blue
Price: £50.98
Original Price: £68.18
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25071486127745921 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 6559375 people said the quality is very good!
Author: k***n
Date:
Review: Very good and nice. Easy to use
Color: Blue
Author: m***i
Date:
Review: good
Color: Blue
Author: v***s
Date:
Review: muito bom aprovado
Color: Blue
Author: m***o
Date:
Review: La tablet funciona. viene sin funda ni teclado. Lo que me parece flojo es el audio tiene el volumen muy bajo es bastante lenta y la batería no dura demasiado.
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.