Author: m***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality 💯
Color: Blue
Price: £109.78
| Color | Blue |
| Brand | SOYES |
| Screen Size | 4" |
| Rear Camera | 5MP |
| Condition | New |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251104133058443645 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 1126458 people said the quality is very good!
Author: m***y
Date:
Review: Very good quality 💯
Color: Blue
Author: G***0
Date:
Review: Very small but good looking love it n sooo cute ,nice one ,the colour is very neat
Color: Pink
Author: g***3
Date:
Review: MOLTO PICCOLO MA ESTREMAMENTE FUNZIONALE E BELLISSIMO. CONSIGLIO VIVAMENTE L'ACQUISTO.
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.