Author: l***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Green
Price: £36.54
Original Price: £43.18
| Color | Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | SOYES |
| Model | Soyes F8 Pro Max |
| Network | 2G |
| Screen Size | 3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 2MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 0.3MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Video Capture Resolution | None |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580M |
| SKU | sw2408132736237684 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 1017940 people said the quality is very good!
Author: l***4
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Green
Author: s***7
Date:
Review: Good.but too small.like it
Color: Purple
Author: p***7
Date:
Review: Liking the phone but would prefer it a bit bigger
Color: Green
Author: t***t
Date:
Review: Losing battery very quickly but a cute little phone
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.