Price: £111.16
Original Price: £149.50
Samsung Galaxy A07 128GB 4G 90HZ 50MP Camera
| Color | Green |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A07 |
| Screen Size | 6.7" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Power Supply | Power Adapter |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw25100286169330073 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 2422035 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.